Activity

 • Whitehead Stryhn posted an update 2 months ago

  Istnieją różne powody, aby zdecydować, że Twoje zęby potrzebują odrobiny wybielania. Ludzie, którzy piją dużo kawy oraz herbaty, lub którzy dużo palą, odkrywają, że rozwinęli plamy i przebarwienia na zębach.

  Upewnij się, że twoje zęby są bardzo wysokie przed zastosowaniem schematu wybielania zębów w budynku. Artykuły do wybielania zębów będą bardziej silne, jeśli zastosuje się je do zębów absolutnie czystych. Jeśli wybierzesz je, istnieje ogromna możliwość, że ​​skutek prawdopodobnie stanowić nierównomiernym cieniowaniem.

  Pragniesz istnieć niezmiernie wrażliwy na życie i napoje, które jesz po wybieleniu zębów. Wybielone zęby z łatwością wchłoną różne kolory i wady z obecnego, co jesz. Szczególnie ważne jest, aby zatrzymywać się z dala od ciemniejszych potraw i napojów po świeżo wybielonych zębach. Kawa zamoczy zęby i spowoduje zmianę koloru.

  Metody wybielania dotyczą jedynie dla zębów, jakie są naturalne. Efekt wybielania nie leczy na nic, co jest udane. Bierze to implanty, wypełnienia, licówki i wypełnienia. Twoje naturalne zęby mogą występować się bielsze, a toż tylko podkreśli kontrast ze sztuczną pracą zębów, a zyski nie będą czyste.

  Jedz świeże warzywa oraz wyniki są dobrymi przykładami. Zachowuj się z daleka z tego typu żywności dla zdrowia a ich najbielszych. Powinieneś też unikać ciągłego podjadania przez cały okres, jeżeli planujesz mieć zdrowy uśmiech.

  Wielokrotnie udowodniono, że dym papierosowy odbarwia zęby przy każdym wdechu.

  Po wypiciu lub piciu wypłukać usta wodą. Twoje zęby pozostaną bielsze, jeśli poświęcisz chwila na ich plamienie.

  stomatologia lubin Potrafi zatem jeszcze wesprzeć w zapobieganiu powstawaniu plam.

  Możesz z łatwością stworzyć własną pastę wybielającą z dodatkiem nadtlenku i sody oczyszczonej. Zastosuj tej pasty do oczyszczania zębów do dziesięciu minut. Nie myj zębów ostro, ponieważ nadmierne ciśnienie może uszkodzić dziąsła.

  Picie przez słomkę to pozytywny recepta na zachowanie białych zębów. Słomka powstrzyma płyn przed dotykaniem zębów. Płyn jest dokładnie dawany w okolicę gardła zamiast kontaktu z zębami.

  Jednym z najlepszych systemów na utrzymanie zdrowych perłowych jest zgodne mycie i czyszczenie nici dentystycznej. Te łatwe sprawie usuwają nagromadzenie płytki nazębnej, która plami zęby. Po skończeniu jedzenia powinieneś mieć nawyk używania nici dentystycznej i nici dentystycznej.

  Spróbuj umyć zęby sokiem truskawkowym. Ta taktyka jest nieco powierzchownym sposobem na zdobycie uśmiechu, który zawsze chciałeś.

  Skonsultuj się z dentystą, aby dowiedzieć się, jak zminimalizować ten fakt.

  Istotne jest, aby szczotkować, szczotkować i nić dentystyczną przynajmniej dwa razy dziennie. Najdoskonalszym sposobem utrzymania bieli jest po prostu szczotkowanie i nitkowanie po każdym posiłku. Jest zatem silny strategia na pozbycie się cząsteczek jedzenia i płytki nazębnej, jakie potrafią zabrudzić zęby.

  Jeśli pijesz dużo słodkich napojów, dymu czyli po prostu chcesz jaśniejszego uśmiechu, niniejszy produkt ułatwi Ci osiągnąć białe zęby, jakie potrzebujesz. Wybierz wskazówki, które sprawią, że się uśmiechniesz.

Skip to toolbar